“Publiczne Przedszkole SKARBY w Krakowie – Idealne Miejsce Dla Twojego Dziecka!”

Witamy serdecznie w Publicznym Przedszkolu SKARBY, niepowtarzalnym miejscu edukacji i zabawy dla dzieci od 2,5 roku do 6 roku życia w Krakowie, dzielnica Podgórze Duchackie, ul. Bochenka 10.

Dlaczego Wybrać Nasze Przedszkole?

Publiczne Przedszkole SKARBY to miejsce, gdzie rozwijamy ciekawość, kreatywność i umiejętności społeczne każdego dziecka. Nasza oferta obejmuje także przygotowanie szkolne, czyli popularną “zerówkę”, która stanowi solidną podstawę przed rozpoczęciem nauki w szkole.

Lokalizacja w Sercu Podgórza Duchackiego

Zlokalizowani jesteśmy przy ul. Bochenka 10, w samym sercu Krakowa, dzielnica Podgórze Duchackie. Bliskość szpitala św. Rafała oraz osiedla Piaski sprawia, że nasze przedszkole jest łatwo dostępne dla rodzin z różnych części miasta.

Rekrutacja – Znajdź Idealne Przedszkole w Krakowie

Szukasz przedszkola w Krakowie? Nasze Przedszkole SKARBY to doskonały wybór dla Twojego dziecka. Rozpoczynamy rekrutację, a wolne miejsca są jeszcze dostępne. Skorzystaj z tej wyjątkowej szansy i zapewnij swojemu dziecku najlepsze warunki rozwoju.

Bezpłatne Przedszkole – Dbamy o Twoje Finanse

Jednym z unikalnych elementów naszej oferty jest fakt, że nasze przedszkole jest całkowicie darmowe. Nie pobieramy żadnych opłat za czesne. Chcemy, aby edukacja była dostępna dla wszystkich dzieci, dlatego stworzyliśmy miejsce, gdzie rozwój maluchów jest priorytetem, nie obciążając jednocześnie budżetu rodziców.

Przedszkole Kraków –  Wolne Miejsca

Sprawdź dostępność wolnych miejsc i dołącz do naszej Przedszkolnej Rodziny!

Specjaliści w przedszkolu – sprawują pieczę nad dziećmi

Przedszkolny Psycholog
Przedszkolny Logopoeda
Przedszkolny nauczyciel wspomagający

Podsumowanie – Przedszkole SKARBY – Twój Wybór na Lepszą Przyszłość

Jeśli zastanawiasz się, jakie przedszkole w Krakowie wybrać, Publiczne Przedszkole SKARBY to odpowiedź na Twoje pytania. Znajdziesz u nas bezpieczne, kreatywne i rozwijające środowisko dla Twojego dziecka. Skontaktuj się z nami, dowiedz się więcej o naszej ofercie i zapisz swoje dziecko na niezapomnianą edukacyjną przygodę!